Pensjonat Nord

Pensjonat Nord to dwadzieścia pokoi różnej wielkości. Mniejsze przeznaczone są dla dwóch, większe dla czterech osób. Dla bardziej wymagających klientów dostępnych jest kilka apartamentów. W każdym pokoju jest łazienka, wc, telewizor, oraz czajnik. Na każdym poziomie dla wczasowiczów jest ogólno dostępna kuchnia, w której znajdują się naczynia lodówka i kuchenka z kilkoma palnikami. Wifi dostępne na każdym piętrze. Z wyższych kondygnacji widać zalew Wiślany na którym odbywają się kursy windsurfingu. Dla wszystkich klientów są przygotowane miejsca parkingowe. Odległość do najbliższego sklepu wynosi dwieście metrów. Najbliższa stołówka pięćdziesiąt metrów. Poczta około kilometra. Latarnia morska sześćset metrów. Plaża nad morzem kilometr. Szkoła windsurfingu nie więcej niż dwieście metrów.

Pokoje są duże, regularnie sprzątane zadowolą nawet wybrednych gości. Odległość od centrum około dziesięciu minut drogi spacerem. Dzięki położeniu wieczorem nie słychać dudniącej z centrum muzyki.

Szkoła windsurfingu nie pośredniczy w wynajmowaniu pokoi. Nie pobiera prowizji. W sprawie dodatkowych pytań oraz rezerwacji proszę się kontaktować pod numerem telefonu: 696 948 657.