Lekcje windsurfingu

Pojedyncze lekcje windsurfingu to opcja dla osób które nie są pewne czy nauka windsurfingu się im spodoba. Taka opcja pozwala uniknąć kosztu zakupu pełnego pakietu godzin lekcji z instruktorem. W przypadku jeśli uczeń po pierwszej lekcji zdecyduje się na zakup pakietu, w którym cząstkowa lekcja jest nieznacznie tańsza niż w przypadku płatności jednorazowych, lekcja która już się odbyła może być wliczona do wybranego pakietu.

Pojedyncze Lekcje windsurfingu polecamy również uczniom którzy z różnych powodów (rodzinnych, lub osobistych) nie są w stanie zaplanować swojego grafiku lub planu na najbliższe dni. W takiej sytuacji mogą na lekcje umawiać się z dnia na dzień lub rano w dniu rezerwacji lekcji.

Pojedyncza lekcja z instruktorem trwa 55 minut zajęć na wodzie. Koszt jednej godziny to 160zł. W cenie lekcji zawiera się kompletny sprzęt, pianka, kapok, instruktor. Zaleca się we własnym zakresie zaopatrzyć we własną piankę oraz bury do chodzenia w wodzie. Buty nie są niezbędnym elementem do nauki, ich funkcją jest zabezpieczenie stopy przed różnymi elementami dna akwenu ( w tym muszelki) które mogą rozciąć skórę na stopie. Uczeń powinien stawić się na kwadrans przed rozpoczęciem lekcji. W tym czasie powinien się przebrać i przygotować do wyjścia na wodę.