Villa Porto

Nowoczesny obiekt mieszczący się około kilometra od centrum Krynicy Morskiej, oraz około dwustu metrów od głównej ulicy. W najbliższej linii zabudowy nad Zalewem Wiślanym. Zaletą położenia budynku jest cisza i spokój zarówno w ciągu dnia jak i wieczorami. Idealne miejsce dla wczasowiczów którzy chcą uniknąć zgiełku głównego deptaka miejscowości, muzyki z barów, oraz dźwięków odbijanego krążka cymbergaja. Pokoje dwu – czteroosobowe.  Każdy pokój z prywatną łazienką, na swoim wyposażeniu pokój posiada: łoże małżeńskie, telewizor, lodówkę, czajnik, naczynia, klimatyzację. Aneks kuchenny z płytą elektryczną, mikrofalą – ogólnodostępny na każdym piętrze.

Villa Porto Krynica Morska

Odległość do najbliższego: sklepu spożywczego około trzy minuty, najbliższy punk gastronomiczny ok dwie minuty, latarnia morska sześć minut, sauna ok pięć minut. Szkoła windsurfingu 1 minuta. Zalew Wiślany 1 minuta, plaża nad morzem ok osiem do dziesięciu minut spacerem. Na miejscu dla klientów dostępne rowery.

przykładowy pokój

Istnieje możliwość płatności bonem turystycznym. Ceny zaczynają się od 90 zł za dobę przed sezonem lub po sezonie. Do opłaty za wynajęty pokój należy doliczyć opłatę klimatyczną 2zł/osoba/doba.

Zdjęcie przykładowego pokoju

W przypadku szczegółowych pytań o możliwość rezerwacji należy je kierować nr tel. 519 797 777.

82-120 Krynica Morska

ul. Niska 6A

Pracownicy szkoły windsurfingu nie pośredniczą w rezerwacjach pokoi.