Kursy windsurfingu

Dla osób lubiących dużą aktywność ruchową polecamy grupowe kursy windsurfingu. Takie szkolenia cechują się sporą ilością godzin spędzonych na wodzie z instruktorem. Każdy kurs grupowy zaczyna się w poniedziałek a kończy w niedzielę. Zajęcia planowo zaczynają się o godzinie dziesiątej a kończą o dwunastej. W Przypadku braku możliwości prowadzenia zajęć o godzinie dziesiątej ze względu na warunki pogodowe lekcje grupowe zostają przeniesione na godzinę osiemnastą tego samego lub następnego dnia.

grupowe kursy windsurfingu

Ze względu na innych uczniów, minimalny wiek uczestników szkolenia mogących wziąć udział w grupowym kursie windsurfingu nie może być mniejszy niż dziesięć lat. Grupy mogą mieć maksymalnie siedem osób. Jeśli uczniów w grupie będzie więcej niż siedem zajęcia będzie prowadzić dwoje instruktorów. W trakcie nabywania przez uczniów nowych umiejętności instruktorzy będą wprowadzać w między czasie niezbędną do samodzielnego żeglowania teorię. Nad bezpieczeństwem uczniów będzie czuwać przeszkolony pracownik szkoły windsurfingu na łodzi motorowej. Realizowany przez naszych instruktorów siedmiodniowy system szkoleniowy sprawia że nauka windsurfingu jest szybka i przyjemna. Cena szkolenia zawiera kompletny sprzęt: deska, żagiel ale również piankę i kapok. Jednak ze względów zdrowotnych wszystkim zdecydowanym polecamy zakup własnej pianki. Koszt krótkiej, letniej pianki w popularnym markecie sportowym nie powinien przekroczyć kwoty 100 złotych.

Kurs windsurfingu grupowy opłacany jest jednorazowo z góry. Nie ma możliwości zakupu części kursu w cząstkowej cenie przeliczając na przepływane dni. W przypadku niewykorzystanych zajęć z przyczyn niezależnych od organizatora szkolenia, organizator nie zwraca niewykorzystanych kwot.