Czy większe grupy mogą liczyć na rabat?

Jeśli chodzi o grupy osób oraz osoby indywidualne, nieujętych jako kolonie, zielone szkoły, obozy: Szkoła windsurfingu Widsport w Krynicy Morskiej jak najbardziej przewiduje rabaty na kursy windsurfingu. Są to jednak ściśle ograniczone przypadki:

Pierwszy gdy rezerwacja szkolenia dokonana jest do końca miesiąca kwietnia. Wiąże się to z potwierdzeniem rezerwacji poprzez wpłatę zaliczki za kursy windsurfingu, oraz przesłanie potwierdzeń drogą elektroniczną i zaksięgowanie wpłaty na koncie windsport. Każda sytuacja jest analizowana indywidualnie i rabat uzależniony jest od ilości uczestników, oraz od wysokości wpłaconej zaliczki.

 Druga możliwość otrzymania rabatu to wykupienie co najmniej czterech miejsc na kursy windsurfingowe grupowe. Przy wpłacie całości kwoty jednorazowo przewidziany jest rabat.

W przypadku grup zorganizowanych, takich jak: kolonia, obóz, zielona szkoła opłata naliczana jest w zależności od różnych czynników. Podstawowe to: ilość zakupionych godzin, termin szkolenia, termin w którym szkolenie jest rezerwowane, oraz wymagania dodatkowe uczestników szkolenia. Wszystkie informacja na temat grup zorganizowanych znajdują się w zakładce: Oferta dla kolonii i firm