Kursy windsurfingu

Jest świetna forma szkolenia dla osób które już pierwsze kroki na desce mają za sobą, i chcą podszkolić się w wykonywaniu określonych manewrów.Jak również dla osób które mają mało czasu na naukę np: jeden, dwa lub trzy dni.

Indywidualne lekcje windsurfingu to zawsze sześćdziesięcio minutowe szkolenie na wodzie z instruktorem. Oczywiście w cenę lekcji wliczony jest kompletny sprzęt, czyli: deska windsurfingowa, żagiel, pianka neoprenowa a jeśli uczeń chce skorzystać z kapoka to w tej cenie może również zostać w niego wyposażony.

Dla bardziej wymagających klientów mamy w swojej ofercie indywidualne kursy windsurfingu. Jeśli któryś z naszych klientów nie chce na desce pływać w grupie, a sztywne godziny zajęć na wodzie nie odpowiadają mu ze względu na przykład na:

  • godziny odbywania się lekcji windsurfingu.
  • rodzinę która odpoczywa z nim w Krynicy Morskiej.
  • inne zainteresowania czy czas który planuje spędzić na innych pasji. 
  • jakikolwiek inny ważny dla klienta powód.

Dla wczasowiczów i nie tylko, którzy mają więcej czasu i dobrze czują się w grupie przygotowaliśmy jak co roku szkolenia tygodniowe. Ich niewątpliwą zaletą jest fakt dużej ilości godzin, przez co cena tych godzin jest znacznie niższa niż przy szkoleniu indywidualnym. 

Wszystkie grupowe   kursy windsurfingu zaczynają się w poniedziałek a kończą w niedzielę. Blok szkoleniowy trwa dwie godziny dziennie. Jeśli z powodu warunki pogodowe uniemożliwiają prowadzenie zajęć, te przenoszone są na inną godzinę tego samego dnia, bądź na kolejny dzień.  Na pierwsze zajęcia należy przyjść na kwadrans przed rozpoczęciem zajęć. Na wszystkie kolejne około pięciu minut wcześniej.  W cenie kursu zawiera się krótka pianka, kamizelka, trapez. Całość szkolenia zabezpiecza pracownik szkółki na łodzi motorowodnej. We własnym zakresie warto zadbać o krem z mocnym filtrem przeciw słonecznym, oraz zaopatrzyć się w buty do windsurfingu lub do chodzenia w wodzie.

Rezerwacji kursu tygodniowego można dokonać poprzez wpłatę 200zł zaliczki na konto szkoły windsurfingu tytułem "za szkolenie", podaniem terminu kursu  oraz wysłanie e-maila na adres Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. celem potwierdzenia rezerwacji miejsca w grupie. Resztę można uregulować na miejscu nie później niż przed rozpoczęciem drugich zajęć.