Zakwaterowanie

Pensjonat "złota rybka" mieści się na ulicy Gdańskiej 12. Jest to spokojna i zaciszna część miejscowości. Idealne miejsce aby wypocząć z dala od głośnego centrum. Na wczasowiczów czekają: wygodne pokoje z łazienkami, sala bilardowa, taras z widokiem na Zalew Wiślany. Odległość do plaży wynosi sześć set metrów. Najbliższy sklep spożywczy dzieli odległość około dwustu metrów. Szkoła windsurfingu dwa kilometry, dlatego na zajęcia najlepiej dojeżdżać autem. Centrum Krynicy Morskiej 1 kilometr. Apteka około półtorej kilometra. Pensjonat czynny jest od czerwca do września, ceny zaczynają się od 30 zł za dobę.

tel: 509 871 250


Nowo wybudowany obiekt położony na ogrodzonym terenie w niewielkiej odległości od Zalewu Wiślanego (200 m) oraz od morza 650 m. Najbliższy sklep spożywczy ok. 250m, poczta ok 600m, centrum ok 400m, apteka 400m.

Oferujemy pokoje 2,3,4 osob. z łazienkami, TV i DVD, czajnikiem bezp. oraz lodówką. Na terenie posesji jest miejsce na grilla oraz na zaparkowanie samochodu (bezpłatnie).

Dom położony jest pięć minut drogi marszem od szkoły windsurfingu. W każdym pokoju jest łazienka, tv, lodówka. Łączna ilość pokoi - 4. Dodatkowo do wynajęcia jest apartament - 50m. który składa się z dwóch pokoi kuchni i łazienki. Do wynajęcia są również dwa wolno stojące domki, dla czteroosobowych rodzin. Dla miłośników wędkowania właściciel nieodpłatnie udostępni łódź wiosłową.

Cena za łóżko -50zł (lipiec, sierpień), apartament - 250 za dobę. Poza sezonem przewidziane są rabaty.

Tel. 55-247-62-26 kom.509-094-614.


Start // Oferta //Rezerwacje // Kursy grupowe // Zajęcia indywidualne // Pakiety jednogodzinne // Pakiety pięciogodzinne // Pakiety dziesięciogodzinne // Kursy windsurfingu // Zakwaterowanie // Faq // Regulaminy // Aktualności // Galeria // Dojazd // Praca // Kontakt

Pokoje gościnne Orzechówka.

Nasz dom znajduję się w dogodnej lokalizacji sprzyjającej wypoczynkowi. Naszym gościom oferujemy ładne, przyjemne i dobrze urządzone pokoje. Zdjecia które obejrzeć można w galerii, prezentują ich standart. Są one wyposażone w jednakowy sposób, różnią się jedynie powierzchnią, układem, lub kolorem dobranych detali. Bezpośrednio w sąsiedztwie naszego domu znajduje się sklep spożywczy. W pobliżu znajduję wypożyczalnia sprzętu wodnego oraz szkoła windsurfingu. Teren wokół domu jest ogrodzony co zapewnia bezpieczeństwo bawiących się w pobliżu kwatery dzieci, jak pozostawionych przez gości samochodów.

Cena pokoi w zależności od okresu wacha się w granicach od 25 do 50zł. Ilość pokoi 5. Wielkość od 2 do 4 osób. W pokojach Telewizor, czajnik, w niektórych łazienka. Miejsca parkingowe bezpośrednio przy budynku. Pokoje bardzo ładne w nowo postawionym domu.

Odległość od morza 500m, odległość do centrum ok 500m.

Pokoje gościnne Daks: polecamy pokoje od jedno do cztero osobowych.

Pokoje z balkonami i łazienką trzy do czterech osób. Duży ogrodzony teren, bezpieczny parking, bezpieczny plac zabaw oraz piaskownica położna bezpośrednio na działce. Miejsce do grillowania meble ogrodowe na zewnatrz. Dostępne są również przyczepy cztery kempingowe ustawione na działce. Możliwość ustawienia własnej przyczepy lub namiotu.

Dom Gościnny "NORD" Mikołaj Przybyszewski, Pokoje do wynajęcia.
Ul.Wodna 6, 82-120 Krynica Morska

Pokoje położone w okolicy szkoły windsurfingu - dwie do trzech minut drogi marszem. Na miejscy działa wędzarnia ryb. Droga do morza marszem to około dziesięciu do piętnastu minut. Najbliższy sklep spożywczy 50 m. Apteka 5 minut drogi. Centrum miejscowości ok 6 minut drogi.