Kursy windsurfingu - grupowe

Dla wczasowiczów i nie tylko, którzy mają więcej czasu i dobrze czują się w grupie przygotowaliśmy jak co roku szkolenia tygodniowe. Ich niewątpliwą zaletą jest fakt dużej ilości godzin, przez co cena tych godzin jest znacznie niższa niż przy szkoleniu indywidualnym. 

Wszystkie grupowe   kursy windsurfingu zaczynają się w poniedziałek a kończą w niedzielę. Blok szkoleniowy trwa dwie godziny dziennie. Jeśli z powodu warunki pogodowe uniemożliwiają prowadzenie zajęć, te przenoszone są na inną godzinę tego samego dnia, bądź na kolejny dzień.  Na pierwsze zajęcia należy przyjść na kwadrans przed rozpoczęciem zajęć. Na wszystkie kolejne około pięciu minut wcześniej.  W cenie kursu zawiera się krótka pianka, kamizelka, trapez. Całość szkolenia zabezpiecza pracownik szkółki na łodzi motorowodnej. We własnym zakresie warto zadbać o krem z mocnym filtrem przeciw słonecznym, oraz zaopatrzyć się w buty do windsurfingu lub do chodzenia w wodzie.

Rezerwacji kursu tygodniowego można dokonać poprzez wpłatę 200zł zaliczki na konto szkoły windsurfingu tytułem "za szkolenie", podaniem terminu kursu  oraz wysłanie e-maila na adres Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. celem potwierdzenia rezerwacji miejsca w grupie. Resztę można uregulować na miejscu nie później niż przed rozpoczęciem drugich zajęć.

Podczas trwania kursu windsurfingu uczniowie mają możliwość przerobienia materiału:

- Klasyfikacja desek i żagli windsurfingowych (budowa, przeznaczenie)

- Sposoby bezpiecznego noszenia i wodowania sprzętu.

- Trymowanie zestawów w zależności od możliwości pływającego i warunków pogodowych.

- Zasady zachowania na wodzie (sytuacje awaryjne, holowanie, wzywanie pomocy).

- Manewry na desce wypornościowej w tym między innymi: ostrzenie, odpadanie, zwroty z wiatrem i pod wiatr, start z plaży, pływanie w trapezie, halsowanie.

W zależności od warunków pogodowych i możliwości uczniów podczas lekcji przerabiamy również podstawy pływania ślizgowego :

Ostrzenie, odpadanie, pływanie w trapezie, o ile to możliwe pływanie z nogami w foodstrapach, podejście do rufy w ślizgu, rufa w ślizgu, start z głębokiej wody.

W trakcie kursu na bieżąco omawiamy niezbędną do pływania tna desce teorię: róża wiatrów, teoria żeglowania, teoria związana z taklowaniem i trymowaniem sprzętu. Wszystkie ćwiczenia na wodzie dostosowywane są do możliwości fizycznych osoby uczącej się. W przypadku zainteresowania nauką jednego konkretnego manewru polecamy indywidualne lekcje windsurfingu.

REZERWUJ ZAJĘCIA Z WINDSURFINGU

Krynica Morska - Szkoła Windsurfingu ul: Niska 9,
dzwoń
503-768-627

początek kursu koniec kursu cena
18 czerwca 24 czerwca 700 zł
25 czerwca 1 lipca 700 zł
początek kursu koniec kursu cena
2 lipca 8 lipca 700 zł
9 lipca 15 lipca 700 zł
16 lipca 22 lipca 700 zł
23 lipca 29 lipca 700 zł
30 lipca 5 sierpnia 700 zł
początek kursu koniec kursu cena
6 sierpnia 12 sierpnia 700 zł
13 sierpnia 19 sierpnia 700 zł
20 sierpnia 26 sierpnia 700 zł
27 sierpnia 1 września 700 zł

 


Start // Oferta //Rezerwacje // Kursy grupowe // Zajęcia indywidualne // Pakiety jednogodzinne // Pakiety pięciogodzinne // Pakiety dziesięciogodzinne // Kursy windsurfingu // Zakwaterowanie // Faq // Regulaminy // Aktualności // Galeria // Dojazd // Praca // Kontakt

Więcej w tej kategorii: « Kursy windsurfingu indywidualne