Czy mogę na kurs przyjechać z własnym sprzętem?

Każdy kto posiada własną deskę, może ją przywieźć na kurs windsurfingu bez względu na fakt jaką formę szkolenia wybierze. Należy jednak wziąć pod uwagę czy deska windsurfingowa nadaje się dla początkujących, i nauka na takiej desce będzie efektywna. O korzystaniu z deski podczas zajęć powinien decydować instruktor prowadzący zajęcia. W trakcie trwania kursu uczestnik może korzystać z własnej deski, a w dowolnym momencie może zostać zastąpiona inną,szkółkową. W takim przypadku sprzęt windsurfingowy uczestnika może być przechowywany na terenie szkółki, i nie ma potrzeby dowozić go z kwatery na zajęcia.

Uczestnicy kursu tygodniowego lub innych szkoleń, którzy chcą na okres nauki przywieźć własny sprzęt, powinni wcześniej zgłosić taki fakt organizatorowi. Organizator szkoleń zobowiązuje się do rezerwacji miejsca w przechowalni sprzętu. W przypadku wykupienia kursu windsurfingowego grupowego lub indywidualnego uczeń nie ponosi kosztów przechowania sprzętu. Może też poza zajęciami dowolnie korzystać z własnego sprzętu (desek i żagli) w godzinach pracy bazy windsurfingowej. Jeśli zdecyduje się jednak na pojedyncze lekcje indywidualne, za przechowanie sprzętu klient połaci zgodnie z cennikiem.


Start // Oferta //Rezerwacje // Kursy grupowe // Zajęcia indywidualne // Pakiety jednogodzinne // Pakiety pięciogodzinne // Pakiety dziesięciogodzinne // Kursy windsurfingu // Zakwaterowanie // Faq // Regulaminy // Aktualności // Galeria // Dojazd // Praca // Kontakt