Co się dzieje z zajęciami w dni w które z powodu pogody windsurfing nie jest możliwy?

W dni bezwietrzne w których windsurfing nie może odbyć się ze względu na brak wiatru, jego zbyt dużą siłę, lub np: burzę z piorunami. proponujemy Państwu rozwiązania w zależności od wykupionej opcji:

Kursy windsurfingu grupowe tygodniowe: szkolenia windsurfingowe mogą zostać przeniesione na inne dni, jednak termin nie może przekroczyć ostatniego dnia szkolenia grupowego. Istnieje również możliwość nieodpłatnego skorzystania z rowerów wodnych, nawet jeśli w pakiecie nie została wykupiona taka usługa. Dodatkową możliwością dni bezwietrznych jest opcja skorzystania z wędkarskiej łodzi wiosłowej. W przypadku nie odbycia się wszystkich zajęć windsurfingowych na wodzie , z powodów niezależnych od szkółki np: pogodowych, organizator nie zwraca części lub całości poniesionych kosztów.

Kursy windsurfingu indywidualne: Jeśli z powodów pogodowych lekcje windsurfingu nie odbyły się w terminie zaplanowanym, takie lekcje windsurfingu zostają przeniesione na inny dogodny dla ucznia termin. Musi się on pokrywać z wolnym czasem instruktora prowadzącego lekcje. Kurs windsurfingu indywidualny ważny jest przez cały sezon. Ostatnim dniem wykorzystania kursu jest dzień kończący działanie szkółki w danym sezonie.

 

 


Start // Oferta //Rezerwacje // Kursy grupowe // Zajęcia indywidualne // Pakiety jednogodzinne // Pakiety pięciogodzinne // Pakiety dziesięciogodzinne // Kursy windsurfingu // Zakwaterowanie // Faq // Regulaminy // Aktualności // Galeria // Dojazd // Praca // Kontakt