Co się dzieje jeśli windsurfing mi się nie spodoba? Czy mogę zrezygnować w trakcie kursu?

W przypadku kursu tygodniowego uczestnik może podjąć decyzję co do kontynuacji po pierwszym dniu szkolenia. Jest to wystarczająco długi (cztery godziny) aby każdy z uczniów nabrał stu procentowej pewności że chce uczestniczyć w kursie. Jeśli uczestnik dojdzie do wniosku że windsurfing nie jest sportem który chce uprawiać, i zdecyduje się na rezygnację nie poniesie żadnych kosztów (dotyczy to tylko i wyłącznie pierwszego dnia szkolenia).

W przypadku jeśli uczestnik zdecyduje się kontynuować, powinien uregulować należność za kurs windsurfingu. Wpłatę za kurs należy wnieść nie później niż drugiego dnia szkolenia, przed rozpoczęciem zajęć na wodzie.

W przypadku płatności za kurs windsurfingu innej niż gotówką, (np. przelew) forma ta powinna być uzgodniona z instruktorem prowadzącym zajęcia na wodzie, lub innym pracownikiem szkoły windsurfingu.

W przypadku rezygnacji pierwszego dnia szkolenia (tylko i wyłącznie pierwszego), zwracamy w całości wpłaconą zaliczkę.


Start // Oferta //Rezerwacje // Kursy grupowe // Zajęcia indywidualne // Pakiety jednogodzinne // Pakiety pięciogodzinne // Pakiety dziesięciogodzinne // Kursy windsurfingu // Zakwaterowanie // Faq // Regulaminy // Aktualności // Galeria // Dojazd // Praca // Kontakt