Easy

Firma sportowa produkująca głównie żagle windsurfingowe. Żagle polecane przez dealerów przez ostatnie lata są mocne i trwałe. Uszyte z grubego monofilmu, Kewlaru, dakronu oraz Xpleya. Te materiały obecnie są najbardziej trwałe i prawdopodobnie prawie nie ulegają wypaleniu na słońcu które następuje w skutek częstego narażenia na promienie UVA oraz UVB. Dodatkowym atutem są wtopione kevlarowe nitki wzmacniające materiał przed uszkodzeniami mechanicznymi.

Produkowane jak większość żagli na rynku z kieszeniami wąskimi i szerokimi, z rotatorami i bez, z dużą i małą ilością listew. Ze względu na trwałość materiału żagle często stosowane przez szkoły windsurfingu. Dodatkowym asortymentem są drobne przedmioty używane przez windsurfingowców. Tak na rynku można znaleźć: trapezy, maszty, bomy, przedłużki.


Start // Oferta //Rezerwacje // Kursy grupowe // Zajęcia indywidualne // Pakiety jednogodzinne // Pakiety pięciogodzinne // Pakiety dziesięciogodzinne // Kursy windsurfingu // Zakwaterowanie // Faq // Regulaminy // Aktualności // Galeria // Dojazd // Praca // Kontakt

Więcej w tej kategorii: « Epoxyd - owy