Krynica Morska.

Windsurfing w Krynicy Morskiej

Krynica Morska to najpopularniejsza miejscowość wypoczynkowa na wschód od Trójmiasta, z bardzo wygodnym dojazdem: Warszawa - tylko 360km, Gdańsk - 79km, Elbląg - 61km.
Krynica Morska, położona jest na wąskim skrawku lądu - Mierzei Wiślanej. Od północy otoczona jest wodami Morza Bałtyckiego, od południa - Zalewu Wiślanego. Porośnięta wiecznie zielonym, bukowo-sosnowym lasem. Posiada długie, piaszczyste plaże z białymi wzniesieniami wydmowymi. Niewielka głębokość Zalewu Wiślanego i wiatry wiejące do brzegu, pozwalają bezpiecznie uprawiać sporty  wodne, w tym windsurfing.


Każdy znajdzie tu coś dla siebie. Zarówno plaże z licznymi atrakcjami i barami, centrum pełne rozrywek, sklepów i restauracji, jak i miejsca zupełnie ciche i odludne. W Krynicy znajduje się również port oferujący rejsy do Fromborka, Elbląga i wodolotem do Kaliningradu. To wszystko można zobaczyć w naszej galerii, gdzie prezentujemy najciekawsze obrazki z Krynicy Morskiej.
 
Nasza szkoła położona jest w bardzo malowniczym miejscu, dokładnie na przeciwko górującej nad miastem latarni morskiej. Bezpośrednio przy urokliwej plaży z czystym, białym piaskiem, łagodnym zejściem do wody i dość rozległą, piaszczystą płycizną, dzięki której nawet osoby nie zbyt oswojone z wodą, już od pierwszych lekcji mogą poczuć się pewnie i komfortowo. Rozległe wody Zalewu Wiślanego dają też doskonałe możliwości rozwijania umiejętności windsurfingu naszym bardziej doświadczonym klientom. Szkoła znajduje się w bezpośrednim sąsiedztwie kilku pensjonatów i dużej ilości kwater prywatnych, które możemy polecić naszym klientom.


Start // Oferta //Rezerwacje // Kursy grupowe // Zajęcia indywidualne // Pakiety jednogodzinne // Pakiety pięciogodzinne // Pakiety dziesięciogodzinne // Kursy windsurfingu // Zakwaterowanie // Faq // Regulaminy // Aktualności // Galeria // Dojazd // Praca // Kontakt

Więcej w tej kategorii: « Kursy windsurfingu Mapa »