CrazyFly

Znana na rynku europejskim marka. Producent sprzętu windsurfing - owego. Deski windsurfingowe wyprodukowane są lekkie co jest niewątpliwą zaletą sprzętu. Wcześnie odpalają w ślizg i po szkwale, lub w dziurze ładnie i długo jadą siłą inercji. Testowałem dwa modele desek z tej firmy 140litrów. Wszystko jak w opisie powyżej, lekka szybka zwrotna deska. Jako wadę uznać należy delikatność laminatu. Mało zaawansowany windsurfingowiec zniszczył by deskę w jeden sezon, lub może nawet w kilka pływań.

Druga deska to 160 - tka mam wrażenie że wcale nie odpalała szybciej dlatego polecił bym zdecydowanie pierwszą z opisanych desek. Przy tak cienkim laminacie konieczne jest używanie pokrowca i to nie tylko do transportu.

Od około dwóch lat na rynku pojawiły się również latawce. Nie testowałem żadnego skrzydła tej firmy jednak biorąc pod uwagę fakt że deski są naprawdę bardzo profesjonalne zakładam że sprzęt kitesurfing - owy jest równie dobry.

 


Start // Oferta //Rezerwacje // Kursy grupowe // Zajęcia indywidualne // Pakiety jednogodzinne // Pakiety pięciogodzinne // Pakiety dziesięciogodzinne // Kursy windsurfingu // Zakwaterowanie // Faq // Regulaminy // Aktualności // Galeria // Dojazd // Praca // Kontakt

Więcej w tej kategorii: « Carbon - Karbon