Towarzyska deska windsurfingowa.

Jedna z najbardziej znanych firm windsurfingowych na świecie znów zadziwiła deskarzy. Starboard bo nim mowa wyprodukowała deskę dwu osobową. Drewniany pokład wspiera na dwóch pływakach. Urządzenie z boku kształtem przypomina po prostu katamaran.

Na pokład można zabrać na przykład: skrzynkę z piwem, wędkę czy dziewczynę. Niestety dziwaczne pływadło nie osiąga dużych prędkości. Widziałem je pływające przy dwóch stopniach w skali beaforta. Wydaje mi się że wyjście na wodę na tym konkretnym starboardzie przy dwa razy większym wietrze nie było by bezpieczne. Jeśli dobrze pójdzie nowe urządzenie będzie można wypróbować w sezonie letnim 2013 na Zatoce Puckiej. Gdy tylko zdobędę nową wiedzę na temat łodziodeski na pewno się podzielę na stronie. Niestety zdjęć producent nie chciał udostępnić.


Start // Oferta //Rezerwacje // Kursy grupowe // Zajęcia indywidualne // Pakiety jednogodzinne // Pakiety pięciogodzinne // Pakiety dziesięciogodzinne // Kursy windsurfingu // Zakwaterowanie // Faq // Regulaminy // Aktualności // Galeria // Dojazd // Praca // Kontakt