Tani windsurfing.

Bardzo długo sporty wodne uznawane były za dostępne tylko i wyłącznie przez ludzi o zasobnym portfelu. Jeśli przy wyjeździe na deskę podliczyło się kupno sprzętu do tego doszły koszty przejazdu, oraz pobytu nad spotem to suma tych trzech czynników cenowych naprawdę robiła się spora. Obecnie każdy sportowy sprzęt zrobił się bardziej dostępny przez ceny które poszły z decydowanie w dół, oraz większą ilość dobrych sklepów sportowych w naszym kraju - w porównaniu do okresu z przed chociażby dziesięciu lat. Zwiększona konkurencja dealerów, obniżanie cen desek i żagli windsurfingowych również przyczyniła się do większej popularności tego sportu.

Dzięki tym wszystkim czynnikom, oraz szkołom windsurfingowym i wypożyczalniom sprzętu ze sportu który kiedyś był dla elit obecnie mamy tani windsurfing. W sezonie 2011 postanowiliśmy wprowadzić wiele promocji na wypożyczenie sprzętu, oraz obniżyć ceny grupowych kursów windsurfingu. Tani windsurfing w Krynicy Morskiej.


Start // Oferta //Rezerwacje // Kursy grupowe // Zajęcia indywidualne // Pakiety jednogodzinne // Pakiety pięciogodzinne // Pakiety dziesięciogodzinne // Kursy windsurfingu // Zakwaterowanie // Faq // Regulaminy // Aktualności // Galeria // Dojazd // Praca // Kontakt