Sportowa inicjatywa grupy młodzieży z Lublina

Witam. Mam na imię Tomasz. Razem z kolegami z Lubelskiego gimnazjum tworzymy zgraną paczkę. Od około dwóch lat interesujemy się windsurfingiem. Na Lubelszczyźnie nie ma dobrych warunków do uprawiania tej dyscypliny sportu, lecz pomimo trudności staramy się rozwijać nasze zainteresowanie windsurfingiem. Nasza grupa nie jest liczna, ale od jakiegoś czasu działa dosyć aktywnie. Działaniem naszej grupy, udało się zainteresować jedną z Lubelskich szkół windsurfingu której pracownicy udostępniają nam sprzęt windsurfingowy oraz pozwalają korzystać z pola namiotowego należącego do terenu który dzierżawi szkoła windsurfingu. Pole to położone jest w Krynicy Morskiej nad wodą Zalewu Wiślanego.

Początki naszej nieformalnej grupy to trzech młodzieńców ale wraz z czasem jak nabywaliśmy nowe umiejętności udawało nam się zarazić naszą pasją naszych rówieśników. Chcemy rozwijać nasze umiejętności związane z windsurfingiem a w przyszłości może spróbujemy również kite. W pobliżu bazy szkoleniowej powstaje szkółka kitesurfingu i niebawem ma zacząć swoją działalność. Równolegle do pływania na desce chcemy poświęcić nasz czas prowadzić bloga sportowego. Główny temat bloga to windsurfing ale nie tylko w Krynicy. Serwer udostępni nam kolega, w ten sposób nie będziemy ponosić żadnych kosztów z tym związanych. Jako Teem sport chcemy równocześnie poprowadzić forum windsurfingowe, które niebawem powstanie. Więcej o naszej grupie dowiecie się śledząc na bieżąco informacje na naszym blogu. Będą tam również opisane najbardziej dostępne spoty w kraju i za granicą, oraz testy sprzętu ukazującego się na rynku krajowym. 


Start // Oferta //Rezerwacje // Kursy grupowe // Zajęcia indywidualne // Pakiety jednogodzinne // Pakiety pięciogodzinne // Pakiety dziesięciogodzinne // Kursy windsurfingu // Zakwaterowanie // Faq // Regulaminy // Aktualności // Galeria // Dojazd // Praca // Kontakt