Serwis żagli i desek windsurfingowych

Windsurfing nie różni się bardzo od innych sportów wyczynowych czy amatorskich pod kątem konserwacji sprzętu;
nawet najlepszy, najdroższy i markowy sprzęt windsurfingowy wymaga w miarę exkslatowania regularnych przeglądów i mniejszych, czy większych napraw.Aby utrzymać deski i żagle w dobrym stanie, korzystamy z doświadczenia żaglomistrza z wieloletnim doświadczeniem. Jest to znany w swojej branży Edward Małyska. Współpracuje on z naszą szkołą windsurfingu już od kilku sezonów i jesteśmy bardzo zadowoleni z owoców tej współpracy.

 

Do naprawy używa profesjonalnych materiałów, a jego maszyny poradzą sobie z najmocniejszym dakronem. W sezonie letnim serwis żagli działa w najchętniej odwiedzanym przez fanów windsurfingu miejscu - Zatoce Puckiej.

Dla wszystkich chętnych, którzy chcą przygotować swój sprzęt windsurfingowy do sezonu w trakcie trwania zimy, Edward Małyska uruchomił w Lublinie całoroczny serwis żagli. I za pomocą firmy kurierskiej za przysłowiowe "parę złotych" można wysłać uszkodzone żagle wprost do domu Edwarda. Na miejscu dokona on w nim przeglądu i wymiany uszkodzonych czy nadwyrężonych materiałów. Na pewno dopilnuje, aby nie nikogo nie spotkała „niespodzianka” podczas pływania.

 
Żagle można dostarczyć do naprawy osobiście lub wysłać pocztą.

Jeśli zechcecie skorzystać z jego usług, możecie zadzwonić pod numer telefonu
+48 609 815 115

Szkoła windsurfingu nie pobiera prowizji, pośredniczy w naprawie żagli przez Edwarda Małyskę jak również nie bierze odpowiedzialności za jakość wykonanych usług czy dotrzymania termin przez Edwarda Małyskę.

Serwis żagli jest oddzielną działalnością w żaden sposób nie powiązaną gospodarczo z szkołą windsurfingu.


Start // Oferta //Rezerwacje // Kursy grupowe // Zajęcia indywidualne // Pakiety jednogodzinne // Pakiety pięciogodzinne // Pakiety dziesięciogodzinne // Kursy windsurfingu // Zakwaterowanie // Faq // Regulaminy // Aktualności // Galeria // Dojazd // Praca // Kontakt