Rowery wodne w Krynicy Morskiej

W najbliższym sezonie nasza szkoła windsurfingu w Krynicy Morskiej wprowadza nową sezonową usługę. Na naszych stałych i nowych klientów czekać będą na plaży rowery wodne. Z uwagi na swoją budowę, rowery zaliczają się do najbardziej stabilnych jednostek pływających (dwie komory pływające, umieszczone po obu bokach sprawiają, że naprawdę trudno je przewrócić). Ze względu na bezpieczeństwo użytkowania, można je polecić nawet osobom, które nie tylko nie lubią kąpieli ale nawet nie potrafią pływać.

Jest to także dobra forma spędzenia czasu dla czekających dotąd na brzegu rodziców, na koniec lekcji surfera. Rodzice dzieci korzystających ze szkoleń na desce mogą korzystać z rowerów wodnych zupełnie nieodpłatnie. Rowery będą również świetną alternatywą na te dni, w których windsurfing nie jest możliwy ze względu na brak wiatru.

Mamy również nadzieję że nasze rowery skuszą osoby do tej pory korzystające tylko z kąpieli słonecznych. Należy dodać, że rower poza zdobyciem równej opalenizny pomoże poprawić kondycję fizyczną. Akwen wzdłuż brzegu jest płytki, przez co trudno dostępny dla wędkarzy. Proponujemy im wynajem łódki wędkarskiej, na której dopłynąć mogą w najcichsze i najbardziej niedostępne miejsca zalewu, gdzie ryby biorą najlepiej. Łódki są również dostępne dla osób, które po prostu chcą powiosłować bez zapuszczania się na wędkarskie łowiska.
 
W najbliższym czasie zaprzyjaźniony klub motorowodny, będzie organizować w Krynicy Morskiej Kursy na sternika motorowodnego. Do zdobycia będą uprawnienia: sternik motorowodny, licencja na holowanie, starszy sternik motorowodny. Więcej informacji na temat kursów, pojawi się na stronie już wkrótce.

Start // Oferta //Rezerwacje // Kursy grupowe // Zajęcia indywidualne // Pakiety jednogodzinne // Pakiety pięciogodzinne // Pakiety dziesięciogodzinne // Kursy windsurfingu // Zakwaterowanie // Faq // Regulaminy // Aktualności // Galeria // Dojazd // Praca // Kontakt