Koniec sezonu 2010

Niestety to już definitywny koniec sezonu 2010. Sprzęt szkółki windsurfingu został zabrany do Lublina. Nie musi to być jednak koniec sezonu dla naszych klientów.

Pamiętajcie że możecie nadal (aż do pierwszych lodów) szlifować swoje umiejętności na lokalnych akwenach. Nawet w tym okresie kiedy nasza firma (zwinęła żagle ) możecie liczyć na telefoniczne porady naszych instruktorów. W czerwcu przyszłego roku nasza szkółka windsurfingowa w Krynicy Morskiej znów ruszy. Na przyszły rok planujemy zakup żagli nash sail, to marka którą na pewno znacie i cenicie. Dla grup zorganizowanych jak zwykle będą promocję a swój prywatny sprzęt będziecie mogli przechować w przechowalni szkoły windsurfingu. O planach na najbliższy sezon na pewno będziemy was informować na bieżąco.


Start // Oferta //Rezerwacje // Kursy grupowe // Zajęcia indywidualne // Pakiety jednogodzinne // Pakiety pięciogodzinne // Pakiety dziesięciogodzinne // Kursy windsurfingu // Zakwaterowanie // Faq // Regulaminy // Aktualności // Galeria // Dojazd // Praca // Kontakt