Centrum sportów wodnych w Krynicy Morskiej

Z sezonu na sezon coraz bardziej przybywa adeptów nowego sportu jakim jest kitesurfing. Sport ten rozwija się na świecie w zastraszającym tempie. Ma być również na najbliższej letniej olimpiadzie jako nowość. Obecnie wszystkie media promują kitesurfing. Większość gwiazd i celebrytów ma parcie na latawce i wykupują sobie kursy kitesurfingu.

Na sezon 2013 Damian Rączka planuje otworzyć w Krynicy Morskiej "centrum sportów wodnych". W bazie tej, kolega Damian ma zamiar prowadzić szkolenia z latawcami. Obecnie kursy kitesurfingu w Krynicy Morskiej odbywają się w kilku różnych miejscach. W przyszłości ma się to zmienić i kursy kitesurfingu odbywać się mają tylko i wyłącznie w jednym miejscu na Zalewie. Wyjątkiem mają być sytuacje kiedy wiatr zmieni kierunek na północny. W takich przypadkach Damian razem ze swoimi uczniami ma w palnie pływać do Kadyn lub Tolkmicka, gdzie są równie dobre warunki (duża plaża i mało  ludzi).

 


Start // Oferta //Rezerwacje // Kursy grupowe // Zajęcia indywidualne // Pakiety jednogodzinne // Pakiety pięciogodzinne // Pakiety dziesięciogodzinne // Kursy windsurfingu // Zakwaterowanie // Faq // Regulaminy // Aktualności // Galeria // Dojazd // Praca // Kontakt