Kursy windsurfingu

Jest świetna forma szkolenia dla osób które już pierwsze kroki na desce mają za sobą, i chcą podszkolić się w wykonywaniu określonych manewrów.Jak również dla osób które mają mało czasu na naukę np: jeden, dwa lub trzy dni.

Indywidualne lekcje windsurfingu to zawsze sześćdziesięcio minutowe szkolenie na wodzie z instruktorem. Oczywiście w cenę lekcji wliczony jest kompletny sprzęt, czyli: deska windsurfingowa, żagiel, pianka neoprenowa a jeśli uczeń chce skorzystać z kapoka to w tej cenie może również zostać w niego wyposażony.

Dla bardziej wymagających klientów mamy w swojej ofercie indywidualne kursy windsurfingu. Jeśli któryś z naszych klientów nie chce na desce pływać w grupie, a sztywne godziny zajęć na wodzie nie odpowiadają mu ze względu na przykład na:

  • godziny odbywania się lekcji windsurfingu.
  • rodzinę która odpoczywa z nim w Krynicy Morskiej.
  • inne zainteresowania czy czas który planuje spędzić na innych pasji. 
  • jakikolwiek inny ważny dla klienta powód.

Grupowe kursy windsurfingu w Wind Sport trwają zawsze siedem dni. Przy czym zaczynają się zawsze w poniedziałek a kończą w niedzielę. Ze względu na fakt, że cztery godziny zajęć "ciurkiem" dla większości naszych klientów jest zbyt dużym wysiłkiem fizycznym, zajęcia w ciągu dnia podzielone zostały na dwa bloki szkoleniowe po dwie godziny. Przy czym pierwsze dwie godziny zajęć odbywają się przed południem a pozostałe dwie godziny odbywają się po południu.